Nasza strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu używania cookies i zmianie ich ustawień w przeglądarce w zakładce Polityka Prywatności. zamknij X

Arena Design (P-EP)

Firma Meliński Minuth od wielu lat związana jest z nowoczesnym projektowaniem. Nasz prezes Andrzej Meliński szczególną wagę przywiązuje do wspierania instytucji kształcących młodych projektantów. W 2008 nasza firma nawiązała współpracę z Uniwersytet Artystycznym., która zaowocowała uczestnictwem w projekcie Arena Design (P-EP). Projekt promuje prace studentów w zakresie nowoczesnych mebli. Nasza firma pomaga w stworzeniu przestrzeni ekspozycyjnej umożliwiającej projektantom zaprezentowanie swoich pomysłów szerokiej publiczności. Wystawa odbywa się podczas Międzynarodowych Targów Meblowych w Poznaniu. Stale umożliwiamy też młodym, zdolnym ludziom odbywanie praktyk w naszych Dziale Projektowym, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem.

PE-P Dom Polski_Meble_Polska 2015_Poznań_Uniwersytet Artystyczny (2)PE-P Dom Polski_Meble_Polska 2015_Poznań_Uniwersytet Artystyczny (3)PE-P Dom Polski_Meble_Polska 2015_Poznań_Uniwersytet Artystyczny (1)PE-P Dom Polski_Meble_Polska 2015_Poznań_Uniwersytet Artystyczny (4)

< powrót