Nasza strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu używania cookies i zmianie ich ustawień w przeglądarce w zakładce Polityka Prywatności. zamknij X

Zespół MM

„Otrzymano zapytanie”. To zdanie pojawiające się w CRM jest impulsem wyzwalającym reakcję łańcuchową, która swoim zasięgiem wkrótce obejmie większość pracowników Meliński Minuth.
W większości przypadków osobą kontaktową oraz tzw. opiekunem klienta jest oddelegowany Project Manager, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem każdej fazy przygotowań stoiska. Realizacja tego złożonego zadania wymaga współpracy wielu specjalistów z rożnych działów…

Project Managerowie

Cenią sobie adrenalinę i mocne wrażenia, a ich aktywność i zdolności koordynacyjne doskonale sprawdzają się podczas montażu stoiska. Wraz z doświadczonymi i zaprawionymi w boju ekipami monterskimi potrafią w ciągu kilku dni postawić kilkusetmetrowe stoisko. Zaangażowanie i zadaniowe podejście do pracy sprawiają, że spoczną dopiero wtedy, gdy misję o kryptonimie „pełne zadowolenie klienta” uznają za zakończoną.

Marketing

jako najbardziej towarzyski i jedyny stuprocentowo kobiecy dział w Meliński Minuth uważa, że nowe zapytanie to doskonała okazja do spotkania lub choćby krótkiej pogawędki telefonicznej. Zadają wiele pytań. Na tej podstawie kierują zapytanie do odpowiedniej osoby w odpowiednim czasie.

Dział projektowy

Gdy w grę wchodzi projekt stoiska, dział marketingu przekazuje zapytanie osobom, które posiadają dość niezwykłą umiejętność: postrzegają świat… „bryłowo”. Projektanci w naszym zespole to współcześni kubiści, którzy potrafią zaprowadzić harmonię pomiędzy estetyczną wizją a kalkulacjami statycznymi. Do perfekcji opanowali też sztukę kompromisu pomiędzy kreacją artystyczną a budżetem klienta.

Produkcja

Park maszynowy to mało powiedziane. Tu rządzi bardzo restrykcyjne prawo: jedynie dokładnie wykonane i starannie wykończone elementy opuszczą teren produkcji i magazynu. Autorami tych codziennych „aktów tworzenia” są wykwalifikowani rzemieślnicy: stolarze, lakiernicy, graficy. Dzięki zdolnościom manualnym oraz przy pomocy nowoczesnych urządzeń potrafią sprostać wyzwaniom, które przyśniły się… Projektantom. 

Dział elektryczny i audiowizualny

Igrają z prądem. Rozróżniają napięcie od natężenia. Wiedzą, na czym polega różnica pomiędzy jedno – a trzyfazowym zasilaniem. Ich pomoc jest nieodzowna, kiedy trzeba zamówić prąd na stoisku lub zaplanować oświetlenie. Systemy audiowizualne również nie mają przed nimi tajemnic. Jednym słowem, magicy.