Nasza strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu używania cookies i zmianie ich ustawień w przeglądarce w zakładce Polityka Prywatności. zamknij X

Dla tych, którzy lubią rozwiązania gotowe od ręki…

Przygotowanie udanego udziału w targach z pewnością wymaga przemyślenia wielu aspektów mających wpływ na sukces wystąpienia.

Wystawcy niejednokrotnie zmagają się z rozplanowaniem najdrobniejszych szczegółów zapominając czasami o rzeczy najważniejszej jaką jest dobrze zaaranżowane stoisko targowe zgodne nie tylko z identyfikacją wizualną, ale również z obowiązującą strategią marketingową firmy. Dział marketingu niejednokrotnie staje przed problemem wyboru odpowiedniego projektu stoiska. I właśnie dla tych, którzy lubią mieć wszystko gotowe od ręki, bez zagłębiania się w teorię dotyczącą zabudowy wystawienniczej, polecamy naszą bazę pomysłów. Specjalnie dla Państwa nasi specjaliści od kreacji stoisk targowych przygotowali kilka koncepcji projektowych, które mamy nadzieję, przypadną Państwu do gustu.

Zapraszamy do przejrzenia naszej bazy gotowych projektów, podzielonych wg. kategorii:

Luksus

Klasyka formy

Eco style

Feria barw