Nasza strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu używania cookies i zmianie ich ustawień w przeglądarce w zakładce Polityka Prywatności. zamknij X

Uniwersytet SWPS

Firma Meliński Minuth została oficjalnym partnerem Uniwersytetu SWPS, który jako pierwszy w Polsce uruchamia Studia Podyplomowe Aranżacja przestrzeni targowych i wystawienniczych. Jesteśmy pewni, że wspólna wymiana wiedzy oraz doświadczeń przyczyni się do zasilenia nie tylko polskiej branży targowej wykwalifikowanymi i kreatywnymi pracownikami.


czytaj całość >>

Arena Design (P-EP)

Firma Meliński Minuth od wielu lat związana jest z nowoczesnym projektowaniem. Nasz prezes Andrzej Meliński szczególną wagę przywiązuje do wspierania instytucji kształcących młodych projektantów. W 2008 nasza firma nawiązała współpracę z Uniwersytet Artystycznym., która zaowocowała uczestnictwem w projekcie Arena Design (P-EP). Projekt promuje prace studentów w zakresie nowoczesnych mebli. Nasza firma pomaga w stworzeniu przestrzeni ekspozycyjnej umożliwiającej projektantom zaprezentowanie swoich pomysłów szerokiej publiczności. Wystawa odbywa się podczas Międzynarodowych Targów Meblowych w Poznaniu. Stale umożliwiamy też młodym, zdolnym ludziom odbywanie praktyk w naszych Dziale Projektowym, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem.


czytaj całość >>

Szlachetna Paczka

W 2012 i 2015 roku firma Meliński-Minuth razem z 21 firmami zrzeszonymi w Polskiej Izbie Przemysłu Targowego wspólnie pomogła rodzinie z Poznania w ramach projektu Szlachetna Paczka. W 2015 r do akcji dołączyli też nasi pracownicy, którzy wewnątrz firmy przeprowadzili zbiórkę pieniędzy. Za zebrane środki przygotowali i dostarczyli świąteczną paczkę do osoby potrzebującej z wykazu organizatora.


czytaj całość >>

Certyfikat Odpowiedzialnego Przedsiębiorcy

Firma Meliński Minuth została wyróżniona Certyfikatem za wspieranie działań mających na celu ochronę środowiska naturalnego. Certyfikat zostaje przyznawany firmom, które aktywnie działają na rzecz budowania odpowiedzialności biznesu, a także stosują się do najwyższych standardów dbałości o środowisko naturalne, poprzez rozsądne zarządzanie sprzętem elektronicznym.
czytaj całość >>

Fundacja Wielkopolskie Wioślarstwo

Fundacji Wielkopolskie Wioślarstwo służyliśmy wsparciem między innymi przy organizacji Mistrzostw Polski Juniorów w 2013 roku na Torze Regatowym Malta w Poznaniu, rok później w organizacji Otwartych Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego na Ergometrze Wioślarskim w Kaliszu i Otwartych Mistrzostw Masters we Wioślarstwie w Poznaniu w 2014 i 2013 roku.


czytaj całość >>

Uszczypnij raka

Firma Meliński Minuth pomogła przy organizacji wydarzenia Uszczypnij Raka 6 lutego 2015 roku w Galerii City Center w Poznaniu. Zbudowaliśmy stoiska gdzie goście galerii mogli wykonać darmowe badania i dowiedzieć się więcej o profilaktyce w chorobach nowotworowych. Głównym organizatorem był Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego. Celem wydarzenia było zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat występowania i przeciwdziałania chorobom onkologicznych.


czytaj całość >>

Olimpia – Sekcja Lekkoatletyki w Poznaniu

Darowizna finansowa w 2015 roku na rzecz sportu dzieci i młodzieży oraz współpraca podczas I edycji mityngu lekkoatletycznego Mohico Junior Cup „RAZEM” 2013


czytaj całość >>

Gminny Ośrodek Sportu

Wykonanie kopii eksponatu przeznaczonego na wystawę Powstania Wielkopolskiego 1928-1919 organizowanego w Szkole Podstawowej w Suchym Lesie w kwietniu 2011 roku


czytaj całość >>

School of Form

Pomoc i przekazanie materiałów, które zostały wykorzystane przy realizacji projektu Kawa Kamp w szkole.


czytaj całość >>

Międzynarodowy Festiwal Kultury Studenckiej ARTenalia

Wsparcie przy organizacji V edycji festiwalu na terenie Starej Rzeźni w Poznaniu w dniach 12-13 maja 2012 roku


czytaj całość >>

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W roku 2015 dochód z Orkiestry został przekazany na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla oddziałów pediatrycznych, a także na wsparcie godnej opieki ludzi w podeszłym wieku.


czytaj całość >>

Akademickie Mistrzostwa Europy w Futsalu

W 2015 roku w Poznaniu odbyły się Akademickie Mistrzostwa Europy w Futsalu. Był to największy międzynarodowy turniej futsalowy, jaki kiedykolwiek przeprowadzono w Polsce. Nasza firma pomogła w organizacji eventu udostępniając potrzebne materiały.


czytaj całość >>

Zdążyć z pomocą

Wiemy jak ważne jest wsparcie finansowe osób potrzebujących. Program realizowany jest przez organizację Fundacja Dzieciom, która pomaga dzieciom chorym w powrocie do zdrowia.


czytaj całość >>

Powiatowy Zespół Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych Konstancin Jeziorna

Uczestnictwo w akcji zbierania pustych tonerów na rzecz pozyskania dodatkowych środków dla podopiecznych placówki.


czytaj całość >>

Dom Dziecka w Sowczycach

Darowizna finansowa po tym jak Ośrodek został dotknięty powodzią.


czytaj całość >>

Fundacja Agapeanimali

Przygotowanie i sponsorowanie stoiska na Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych w Poznaniu w 2009 roku


czytaj całość >>

Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu

Pomoc w odnowieniu i zabezpieczeniu największej stacjonarnej makiety kolejki elektrycznej w Polsce.


czytaj całość >>

Polska Akcja Humanitarna (Haiti)

Udzielenie wsparcia na rzecz Polskiej akcji Humanitarnej po trzęsieniu ziemi w Haiti w 2010 roku.


czytaj całość >>

Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu

W 2015 roku z okazji 95 – lecia urodzin pomogliśmy w organizacji uroczystości poprzez doświetlenie sceny auli Politechniki Poznańskiej


czytaj całość >>

Bractwo Biegaczy Zielona Góra

Wsparcie finansowe przy organizacji II Crossu Zielonogórskiego „Parszywa 12” w 2012 oraz w 2015 roku.


czytaj całość >>

Bieg Mikołajkowy

Wsparcie przy organizacji Biegu Mikołajkowego nad Jeziorem Strzeszyńskim w Poznaniu w latach 2014 – 2015


czytaj całość >>

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Wsparcie wyścigu o puchar JM Rektora „Ekonomiczna Piątka”. Była to największa impreza tego typu w Polsce. W biegu wzięli udział również biegacze z Kenii.czytaj całość >>

Stowarzyszenie Żużlowe PSŻ w Poznaniu

Zaprojektowanie i wykonanie stoiska na targach Poznańskie Spotkania Motoryzacyjne w 2010 i w 2011 roku


czytaj całość >>

Klub Wioślarski z r. 1904.

Darowizna finansowa na rzecz klubu


czytaj całość >>

Żeglarski Klub Sportowy „Pocztowiec"

W 2014 roku aktywnie zaangażowaliśmy się w pomoc Żeglarskiemu Klubowi Sportowemu „Pocztowiec”, który dzięki naszym pracownikom i przekazanym materiałom mógł przeprowadzić remont budynku socjalnego.


czytaj całość >>

Poznański Klub Modelarzy Kolejowych

Podczas targów modelarzy Intermodellbau w Dortmundzie aktywnie wspieraliśmy lokalny Klub Modelarzy Kolejowych z Poznania. Pomogliśmy przetransportować i zamontować makietę kolejową.czytaj całość >>